9 الی 17|تلفن تماس: 02188345279

هواکش صنعتی سانترفیوژ

در واقع می توان گفت که هواکش صنعتی سانتریفیوژ همان هواکش های صنعتی هستند که در موقعیت و مکان های مختلف و متفاوت استفاده می شود. ساختار و ظاهر هواکش صنعتی سانتریفیوژ استوانه ایی شکل می باشد که تیغه هایی بر روی پروانه های این نوع هواکش تعبیه شده است و ساختار داخلی و پره های هواکش صنعتی سانتریفیوژ به گونه ایی طراحی و ساخته شده است که هوای با زاویه نود درجه وارد و با همان درجه از این هواکش های صنعتی خارج می شود. بعد از آنکه جریانات هوایی وارد هواکش سانتریفیوژ شد، از بخش پروانه ای به پره ها رفته و با بیشتر شدن انرژی جنبشی، هوا به "انرژی فشاری" تغییر وضعیت داده و به این طریق حجم فشار را افزایش می دهد.

 

مقایسه مختصر از هواکش سانتریفیوژ از نظر کاربردی و ساختاری با نمونه های دیگر

در واقع می توان گفت که هواکش های صنعتی سانتریفیوژ اغلب ارزان قیمت تر از هواکش های صنعتی محوری هستند و در ساخت و سازها ساده تر و آسان تر هستند. از هواکش های صنعتی سانتریفیوژ در حمل و نقل گاز یا مواد و در سیستم های تهویه کارخانجات و وسایل نقلیه استفاده می شود و همینطور می توان گفت که هواکش های صنعتی سانتریفیوژ همچنین برای فرآیندهای صنعتی و سیستم های کنترل آلودگی هوا مناسب و کاربردی هستند.

 

هواکش صنعتی سانترفیوژ

 

بخش های اصلی هواکش سانتریفیوژ عبارتند از:

 • فن تهویه
 • پروانه ها
 • مجاری ورود و خروج
 • محوری برای حرکت دادن
 • دستگاهی برای حرکت دادن

از دیگر اجزای فرعی تعبیه شده در هواکش های صنعتی سانتریفیوژ با توجه به نوع و کاربردی که در آن محیط دارند،ممکن است شامل یاتاقان ها، اتصالات، دستگاه قفل پروانه، بدنه تخلیه پنکه، صفحه های مهر و موم شفت و غیره نیز باشد.

 

ساخت و استفاده از هواکش سانتریفیوژ چه مزیت هایی می تواند داشته باشد؟

این نوع هواکش های صنعتی  گزینه های محبوبی برای برنامه های مدرن امروزی برای انتقال و تصویه هوا می باشند. به دلیل ساختار ساده و طراحی ساده، هواکش های صنعتی سانتریفیوژمی توانند تا حد قابل توجهی هزینه های ساخت را کاهش دهند.هواکش های صنعتی سانتریفیوژ همچنین از ویژگی های آیرودینامیکی استثنایی برخوردار بوده و امکان بهبود جریان هوا در وسایل نقلیه و سیستم های HVAC را فراهم می آورد. طرفداران مختلف گریز از مرکز شایستگی های خاصی را ارائه می دهند اما در مجموع هواکش های صنعتی سانتریفیوژ بر خلاف طرفداران هواکش های صنعتی محوری، به نیازهای مختلف پروژه سود بیشتری می رسانند.

 

مزیت ها و ویژگی های هواکش های صنعتی سانتریفیوژ:

 1. راندمان انرژی درجه یک: جریان هوای ثابت به هواکش های صنعتی سانتریفیوژ این اجازه را می دهد تا انرژی تولید کند که تا 84٪ بازده ایستا می یابد. این سطح راندمان بالاتر برای پایداری سیستم های هوای بزرگتر ایده آل است.
 2. دوام بالا: هواکش های صنعتی سانتریفیوژ به اندازه کافی از دوام بالایی برخوردار است تا به درستی در محیط هایی که امکان رخ دادن پدیده فرسایش هست، کار کند و به فعالیت خود ادامه دهد.
 3. نگهداری آسان از هواکش های صنعتی سانتریفیوژ: ساختار و طراحی هواکش های صنعتی سانتریفیوژ به گونه ایی می باشد که نظافت و تمیز کاری آن و همچنین مسایل مربوط به نگهداری آن به راحتی انجام پذیر هست( برای تمیز کردن بخش های داخلی هواکش سانتریفیوژ مثل سطح موتور و دهانه های تهویه از یک درز کوچک نیز امکان پذیر می باشد).
 4. هواکش های صنعتی سانتریفیوژ تطبیق پذیری بالای دارد به طوری که برای ترکیب های مختلف جریان هوا و فشار بسیار مفید هستند و می توانند چندین شرایط جریان هوایی از جمله هوای پاک، خشک و مرطوب را پردازش و تصفیه نمایند.
 5. هواکش های صنعتی سانتریفیوژ در چندین اندازه برای استفاده در برنامه های متنوع طراحی شده اند، این هواکش ها برای استفاده در فضاهای تنگ یا مناطقی که دسترسی به آن دشوار است، انتخاب مناسبی خواهد بود.
 6. هواکش های صنعتی سانتریفیوژ می تواند از اضافه بار جلوگیری کند: یکی از مزیت هایی که در مورد هواکش سانتریفیوژ وجود دارد، این است كه موتور آن اغلب بدون اخطار خاموش می شود. نه تنها یک فن بیش از حد بالقوه خطرناک است، بلکه می تواند از سرعت روند کاری شما به طور جدی کم کند و طول کلی فن را کوتاه کند.
 7. هواکش های صنعتی سانتریفیوژ قابل تنظیم کردن هستند: گفتنی است که بسته به نیازهای خاص فضای شما و جریان هوا، می توانید یک هواکش های صنعتی سانتریفیوژ را به راحتی تنظیم کرده تا در مناسب ترین حالت باشد و بهترین عملکرد را داشته باشد.

 

هواکش صنعتی سانترفیوژ

 

در واقع می توان گفت که هواکش های صنعتی سانتریفیوژ یکی از بهترین انواع هواکش های صنعتی طراحی و ساخته شده می باشند. هواکش های صنعتی سانتریفیوژ به راحتی هوا را از طریق قانون و نیروی گریز از مرکز حرکت می دهند همین امر است که از این نوع هواکش ها با نام هواکش گریز از مرکز نیز یاد و شناخته می شوند. هواکش های صنعتی سانتریفیوژ در دسته محبوب ترین، پر کاربرد ترین و پرفروش ترین هواکش های صنعتی به حساب می آیند. در واقع می توان گفت که دلیل این امر یعنی همان پر کاربرد بودن این نوع از هواکش های صنعتی را در مورد اعتماد بودن، کارایی بالا، بهره وری بالا و سروصدای کم این نوع هواکش جستجو کرد و یافت. نکته قابل توجه در انواع هواکش های صنعتی سانتریفیوژ، نوع جریان هوا در این نوع هواکش های صنعتی می باشد. برخلاف سایر انواع هواکش ها، هواکش سانتریفیوژ هوا را به صورت شعاعی از پروانه های خود به حرکت در می آورد. زاویه ورود و یا خروج هوا برابر با 90 درجه خواهد بود. به عبارت دیگر، فن سانتریفیوژ هوا را در جهت عمود بر محور گردش پروانه تخلیه می‌کند.

 

هواکش سانتریفیوژ رادیال (با پروانه شعاعی)

هواکش های صنعتی سانتریفیوژ رادیال یکی از محبوب ترین، پر کاربردترین و پرطرفدارترین هواکش های صنعتی سانتریفیوژ می باشد اما این امر دلیل بر این موضوع نمی باشد که این نوع از هواکش های سنعتی بدون عیب باشند(هواکش صنعتی سانتریفیوژ رادیال دارای معایبی است که باعث می شود این نوع از هواکش ها در تمامی مکان ها استفاده نشوند). برخلاف عموم هواکش های صنعتی سانتریفیوژ که کارایی و بهره وری بسیار بالایی نسبت به هواکش های صنعتی دیگر دارند، هواکش های صنعتی سانتریفیوژ رادیال جریان هوای چندان قوی و چشمگیری ایجاد نمی نمایند و همین یکی از معایب استفاده از این نوع هواکش های صنعتی می باشد که دلیل به استفاده نشدن این نوع هواکش در محیط های بزرگ به شمار می رود. به همین دلیل استفاده از هواکش های صنعتی سانتریفیوژ رادیال برای محیط هایی که آلاینده زیادی در آن مکان وجود دارد و سرعت تولید آلاینده در در مکان ها بالا هست، مناسب نیست. از سوی دیگر، در مورد این نوع هواکش این مزیت را می توان در نظر گرفت که آن ها فشار هوا بالایی ایجاد می کنند. بنابراین، به همین خاطر است که از هواکش سانتریفیوژ رادیال در محیط های صنعتی و محیط هایی که گرد و خاک، گازهای مختلف و رطوبت بالایی دارند استفاده می شود. لازم به ذکر است که پایین بودن هزینه های مربوط به تعمیر و نگهداری هواکش سانتریفیوژ رادیال یکی دیگر از مزایای استفاده از آن ها است. استفاده از این نوع هواکش در طی طولانی مدت می تواند صرفه جویی چشمگیری در هزینه های مربوط به نگهداری هواکش در شرکت، کارخانه و یا کسب و کار شما ایجاد کند.

 

هواکش صنعتی سانترفیوژ

 

هواکش سانتریفیوژ فوروارد (با پروانه خم به جلو):

در واقع می توان گفت که در هواکش های صنعتی سانتریفیوژ فوروارد، انحنای تیغه‌ ی پروانه ایی شکل به سمت جلو می باشد و به همین دلیل است که هواکش فوروارد نام گذاری شده است. جهت حرکت این پروانه ها در جهت حرکت عقربه های ساعت می باشد. یکی از اصلی ترین و کلیدی ترین ویژگی این نوع هواکش های صنعتی سانتریفیوژ فوروارد با پروانه های خم به جلو، نوع پروانه های آن است و همین شکل خاص آن ها باعث ایجاد تفاوت و کارآیی های خاص این نوع هواکش سانتریفیوژ با دو نوع دیگر هواکش های صنعتی سانتریفیوژ می باشد.

 

هواکش صنعتی سانترفیوژ

 

هواکش سانتریفیوژ بکوارد (با پروانه خم به عقب):

هواکش های صنعتی سانتریفیوژ بکوارد نیز همانند سایر انواع هواکش صنعتی،‌ وظیفه تهویه و تصویه ی هوای محیط  را بر عهده می گیرند. همانند سایر هواکش های سانتریفیوژی، در هواکش های صنعتی سانتریفیوژ بکوارد با پروانه خم به عقب نیز جریان هوا به صورت شعاعی از پروانه فن خارج می شود. هم زمان با شروع به کار هواکش سانتریفیوژ بکوارد، بر روی تیغه های پروانه اختلاف فشار ایجاد می شود. سازوکار این اختلاف فشار به این طریق است که در سمت محدب تیغه های پروانه این نوع هواکش، فشار مثبت ایجاد شده و هوا با حرکت تیغه ها به سمت بیرون جریان پیدا می کند. از سوی دیگر، سمت مقعر تیغه های فن بکوارد نیز با چرخش خود منجر به ایجاد فشاری منفی می شود. در این شرایط مقدار هوایی که در فاصله‌ی بین تیغه‌ها جمع شده است توسط بخش محدب به سمت بیرون هدایت می‌شود.

مقالات مرتبط:

 

 • Start Publishing Date

دو سال از انتشار این ویروس منحوس می‌گذرد و همچنان مردم دنیا بخاطر این بیماری جان خود را از دست می‌دهند، برای جلوگیری از انتشار این ویروس  پروتکل های بهداشتی نوشته شده که باید در فضاهای باز و بسته رعایت شوند، یکی از مهم ترین عوامل انتقال ویروس در ...

فن کامپیوتر

قطعات الکترونیکی موجود در کیس گرما تولید می‌کنند و این گرما در طولانی مدت به دلیل عبور جریان و حرکت الکترون ها داخل این قطعات، ایجاد تلفات می‌شود که به صورت گرما خود را نمایان می‌کند، قطعاتی از جمله ایسونیک و پردازنده و کارت گرافیک که ...

پنکه های صنعتی چیست

پنکه به عنوان یک سیستم تهویه به حساب می‌آید و باعث می شود هوای محیط خانه و مکان های دیگر تغییر کند، پنکه به آسانی قابل حمل و جابه جایی می‌باشد و وزن زیادی ندارد و می‌توان یکی از جدیدترین تکنولوژی هایی به حساب آورد که توانسته کمک ...

هواکش صنعتی چیست و چه کاری انجام میدهد 

هواکش صنعتی به عنوان فناوری های جریان هوا برای کنترل محیط داخلی و انتشار محیط کار تعریف می‌شود. کیفیت هوا و جریان هوای کافی برای کارهای روزمره قابل توجه است. بدون جریان هوای مناسب سیستم ها و تجهیزات منجر به ...

مزایای کانال اسپیرال گالوانیزه

در دنیای امروزه که تکنولوژی در تمامی جهات گسترده شده است و می توان ازآن در تمامی زمینه ها بهره برد، می بایست گسترش روزافزون ابزار و تجهیزاتی که سبب سهولت فعالیت ها در کلیه اوامر و از جمله در سیستم تأسیسات ساختمانی شده اند را مدنظر داشت. کانال ...

هواکش صنعتی آکسیال و تفاوت های آن با هواکش صنعتی سانتریفوژ

تاریخچه هواکش صنعتی آکسیال

هواکش های صنعتی آکسیال از قدیمی ترین هواکش های صنعتی استفاده شده توسط بشریت و ما انسان ها می باشند. قدمت این فن ها و یا این هواکش‌های صنعتی به آسیاب های بادی طراحی شده توسط ایرانیان 500 سال قبل از میلاد بازمیگردد. سپس ...

فن صنعتی بی صدا

فن صنعتی سایلنت یا هواکش صنعتی بی صدا به دلیل یکی از اساسی‌ترین نیازهای انسان‌ها، یعنی هوای پاک برای تنفس و ادامه حیات ساخته شده است. در فضاهای باز و طبیعت، هوا به طور عادی پاکیزه و قابل تنفس است اما این شرایط ایده‌آل تا زمانی وجود داشته که بشر برای ...

اهمیت استفاده از هواکش صنعتی در کارخانجات و سوله های صنعتی نباید فراموش کرد، زیرا تصویه و تمیز شدن هوا در کارخانجات و سوله های صنعتی برای سلامتی کارکنان و کارمندان این محیط ها امری ضروری به حساب می آید. در واقع گفتنی است که عملکرد هواکش های صنعتی به این گونه می باشد که این هواکش ها، هوای آلوده را به بیرون از محیط سربسته فرستاده و هوایی تمیز را وارد محیط کارخانه و سوله های صنعتی می کنند. در واقع گفتنی است که هواکش ها به دلیل قدرت بالایی که دارند می توانند به راحتی سلامتی کارکنان این محیط ها را فراهم نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تعمیرات هواکش صنعتی با ما در ارتباط باشید. شرکت های سازنده هواکش های صنعتی کیفیت را هدف کار خود قرار داده اند تا بهترین ها را به منظور حفظ سلامتی افراد و محیط زیست در اختیار صنایع قرار دهند. شما می توانید با مراجعه به مجموعه سایت لایت هوم و ارتباط با بخش فروش بهترین و با کیفیت ترین انواع هواکش صنعتی را انتخاب و خریداری نمایید. مشاورین لایت هوم آماده پاسخگویی به تمام سوالات شما مشتریان محترم می باشند، تا شما بهترین خرید را داشته باشید. استفاده از این هواکش ها در بسیاری از محیط های کارخانه ای که در آن ها دمای محیط بسیار بالا می رود و در آن ها بنا به هر دلیلی امکان استفاده از کولر وجود ندارد و این افزایش دما ممکن است باعث ناکارآمدی خط تولید شود، نیز متداول است. خیلی صنایع تولیدی و بزرگ کشور نیز به منظور کاهش رطوبت محیط و تبدل هوای مناسب از انواع هواکش صنعتی استفاده می کنند. در کارخانه‌ جات تولیدی غذا نیز از هواکش صنعتی با هدف خارج کردن دود، بوی غذا و بخار ناشی از پخت غذا استفاده می نمایند. البته به اختصار انواع هواکش های صنعتی مناسب کاخانه، کارگاه و سوله را برای شما عنوان می کنیم: هواکش پروانه ای هواکش لوله محوری هواکش گریز از مرکز هواکش پره محوری عملکرد هواکش های کارخانه ای و سوله ای به چه شکل است؟ فن های صنعتی در صورت استفاده صحیح در محیط های تولیدی، مزایای بسیاری را به همراه دارند. آن ها با از بین بردن آلاینده ها ، آلاینده های هوا ، دود و کاهش بوهای تهاجمی ، جو سالم ایجاد می کنند. همانطور که سطح گرما و رطوبت را کاهش می دهد، فن های صنعتی مزایای زیست محیطی ارزشمندی دارند. آن ها در عملکرد ها و سبک های بسیار متنوعی وجود دارند که در جهت جریان هوا به داخل و خارج از محیط و سرعت عملکرد متفاوت هستند. هنگام انتخاب فن کارخانه و کارگاه، اطمینان حاصل کنید که سازگاری با شرایط محیطی و سطح فشار در محیط را داشته باشد. انواع هواکش صنعتی با توجه به محل قرارگیری و نحوه نصب متفاوت هستند. انواع مختلفی از فن های صنعتی شامل فن های مستقل، پنکه های دیواری و تابلویی و فن های داکت و دمنده ها می باشد. مشخصا هر فن دارای کارکرد یا هدف متفاوتی است. فاکتورهای مهم که باید در هنگام انتخاب فن صنعتی در نظر داشته باشیم! در نهایت توجه داشته باشید که پیش از آن که به سراغ انتخاب هواکش بروید، مورد مصرف خود را مشخص کنید. به عبارتی شما به دنبال کدام نوع هواکش هستید؟ آیا تهویه مناسب هوا اولویت شما است؟ یا تخلیه گاز های مضر و یا خنک کردن محیط کارگاه و سوله شما؟ به این نکات توجه داشته باشید. در نظر گرفتن عواملی از جمله: تراکم هوا برای جابجایی دمای هوا رطوبت میزان آلاینده هوا هنگام تعیین فشار مورد نیاز، توجه به محدودیت های سیستم مهم است. به عنوان مثال: ممکن است فشار اضافی برای رسیدن به جریان از طریق فیلتر یا جبران افت فشار ناشی از طول، اندازه و پیچیدگی کانال مورد نیاز باشد. همانطور که می دانید این هواکش ها با یکدیگر متفاوت اند، در نتیجه موارد مصرف آن ها نیز متفاوت خواهد بود. فن صنعتی جت فن بیشتر برای تهویه هوا و جابجایی آن ها کاربرد دارد. همچنین هوا را با فشار پایینی منتقل می کند، در نتیجه گزینه مناسب خنک کننده است. اما در رابطه با هواکش های صنتعی سانتریفیوژ، اغلب برای فیلتر کردن هوا استفاده می شوند.

اهمیت استفاده از هواکش صنعتی در کارخانجات و سوله های صنعتی نباید فراموش کرد، زیرا تصویه و تمیز شدن هوا در کارخانجات و سوله های صنعتی برای سلامتی کارکنان و کارمندان این محیط ها امری ضروری به حساب می آید. 

در واقع گفتنی است که عملکرد هواکش های صنعتی ...

راهنمای لازم هنگام خرید هواکش صنعتی

همانطور که قبلا گفته شد و به این دلیل که در کارخانجات و محیط های صنعتی بزرگ مانند سوله ها و کارگاه های بزرگ،  سالم بودن هوای محیط تاثیر بسیار مهمی در سلامت کارکنان و کارگران آن محیط دارد، نباید این موضوع را نادیده گرفت پس به همین دلیل باید سلامت ...

هواکش صنعتی‎ در واقع حرکت و جابجای هوا و گازها را تسریع می‌کند. نقش مهم و برجسته هواکش صنعتی را هرگز نباید نادیده گرفت، چراکه این جابجایی هوا برای بسیاری از کارخانه‌ها و صنایع امری کاملاً ضروری است. این هواکش‌ها در واقع هوای پر از آلاینده‌های مختلفی ...

هواکش‌های صنعتی و کاربردهای آن

یکی از بهترین سیستم‌هایی که برای خنک کاری و خارج نمودن هوا در محیط‌های صنعتی به کار می‌رود، هواکش صنعتی می‌باشد. هواکش صنعتی از جمله دستگاه‌های مکانیکی است که برای به جریان درآوردن گاز و یا همان هوا در درون کانال و دودکش‌هایی که صنعتی هستند به کار ...

هواکش صنعتی آکسیال

هواکش صنعتی آکسیال یکی از پرکاربرد ترین هواکش های صنعتی در صنعت می باشد. هواکش صنعتی آکسیال از کاربری بسیار ساده و آسانی استفاده می کنند و در کنار سادگی از توان تولیدی بسیار بالایی برخوردار می باشد. هواکش صنعتی آکسیال می توانند به خوبی گردش هوا را ...

مراحل نصب هواکش صنعتی

هواکش صنعتی در کارخانجات و محیط های صنعتی، نصب می شود. هواکش صنعتی دارای انواع مختلفی می باشد و این موضوع که از کدام یک از انواع هواکش صنعتی استفاده شود کاملا بستگی به نوع فعالیت، میزان آلاینده ها و سن کارکنان آن محیط دارد. بنابراین در محیط هایی که ...

هواکش صنعتی سانترفیوژ

در واقع می توان گفت که هواکش صنعتی سانتریفیوژ همان هواکش های صنعتی هستند که در موقعیت و مکان های مختلف و متفاوت استفاده می شود. ساختار و ظاهر هواکش صنعتی سانتریفیوژ استوانه ایی شکل می باشد که تیغه هایی بر روی پروانه های این نوع هواکش تعبیه شده است و ...

انواع هواکش صنعتی

تصویه و تهویه ی هوای منزل و محیط کار همواره و همیشه  یکی از مهم ترین مسائلی بوده است که حتی از زمان ‌های گذشته و قدیم تا به اکنون توجه زیادی را به خود توانسته جلب کند  و انسان ها همیشه سعی داشته اند برای تهویه و تصویه و جا به ‌جایی هوا از روش ‌های ...

هواکش های جریان محوری به ترتیب افزایش فشار استاتیک در خروجی عبارتند از:

1_هواکش های ملخی یا پروانه ای

2_هواکش های لوله محوری

3-هواکش های پره محوری

۴_هواکش های جریان محوری دو مرحله ای

هواکش های ملخی یا پروانه ای

 این نوع هواکش به هواکش های صفحه ...

صنایع اندکی از صنایع بخصوص صنایع داروسازی باید بطور کاملا مخصوصی از قوانین که در نظام سلامت وجود دارد پیروی کنند . که البته برای این سخت گیری ها دلایل بسیار خوبی وجود دارد. هر دارویی که مصرف کننده ای دریافت می کند می خواهد بطور بسیار موثری اثر کند . ...

فیلتر باکس مجموعه ی کاملی از تجهیزات خروجی یا ورودیِ هوا از آخرین نقطه ی انشعاب هوا می باشد.دریچه های ورودی، دریچه‌های خروجی و دریچه های برگشت هوای مورد استفاده در اتاق تمیز باید به گونه ای طراحی و ساخته شوند که به خوبی هوابند شده و همچنین بدون درز ...

جت فن یعنی به فنی که چهار فن محوری پره‌ای داشته باشد، می‌گویند، زیرا مانند یک جت پرسرعت که از هوای فشرده‌شده از لبه فرار تیغه‌ها خارج می‌شود. درست مانند یک هواپیمای جت که چرخ فن به سمت جلو می چرخد، که بر اثر خروج هوای جت پرسرعت از نزدیک موتور جت به ...

احداث ساختمان‌های پیچیده و بزرگ در دنیای مدرن امروز به طور روزافزون در حال افزایش است. طبیعی است که برای این ساختمان‌های پیچیده و بزرگ به سیستم تهویه مطبوع مدرن نیاز است که بتواند نیازمندی‌های آن ساختمان‌ها را برآورده کند. استفاده از کانال اسپیرال ...

دستگاه هواساز دستگاهی است که همراه با سیستم‌های گرمایش و سرمایش به کار می‌رود تا هوا را در ساختمان به جریان انداخته و آنجا را تهویه کند. دستگاه های هواساز دستگاه‌های بزرگ و پیچیده‌ای هستند و به سیستم کانال‌کشی متصل می‌شوند که هوای خارج شده از داخل ...

فن کویل دستگاهی است که از کویل های (لوله های) گرم، سرد و یک فن و موتور و دریچه تشکیل شده که در سیستم های تهویه مطبوع، ساختمان ها، مراکز تجاری و مسکونی مورد استفاده قرار می گیرند. فن کویل ها کاربرد آنها برای کنترل دمای محیطی اند که در آن نصب می شوند ...

امروزه هوای پاکیزه به یک دُر نایاب تبدیل شده است. سطوح آلودگی هوا پیوسته در حال افزایش است و در همه جا وجود دارد و برای برطرف کردن این مشکل، دستگاه های به نام دستگاه های گردگیر صنعتی ساخته شده‌اند که یک فناوری جدید است تا به توقف آلودگی و ایجاد ...

برای اهداف مختلفی از جمله خنک کاری و خارج کردن حرارت تا جمع آوری گرد و غبار و انتقال، سیستم های هواکش صنعتی راه حل هایی خوبی در کاربرد های صنعتی هستند. هواکش صنعتی و دمنده ها دستگاه های مکانیکی یا الکترومکانیکی ای هستند که برای به جریان درآوردن ...

تست های تعیین نرخ فن از نظر نرخ جریان ، فشار استاتیک و توان مورد نیاز تحت شرایط ایده آل شامل جریان هوای مستقیم و یکنواخت در ورودی و خروجی فن انجام می شوند . البته اگر در عمل ، اتصالات داکت به فن موجب جریان هوای غیر یکنواخت شوند ، عملکرد فن و بستر ...

در زمینه طراحی سیستم تهویه صنعتی شناخت نیاز مشتری برای رسیدن به انتظارات او مهم است. مواردی مانند حفاظت در برابر انفجار و کنترل نویز گرفته تا کنترل آلودگی هوا در طراحی سیستم تهویه صنعتی تأکید می کند

در طراحی سیستم تهویه صنعتی از حفاظت در برابر ...

ساخت و تولید لوله‌های فولادی به روش‌های مختلف انجام می‌شود. روش اسپیرال یکی از روش‌های تولید، ساخت لوله فولادی است که به این نوع از لوله‌ها لوله اسپیرال فولادی یا متداول‌تر لوله اسپیرال می گویند.لوله فولادی در این روش، از ورقه‌های فولادی با ...

فن دمنده و مکنده دو عبارتی هستند که اغلب افراد آن ها را با همدیگر به کار می برند. همه کاربران این دو محصول را به خوبی می شناسند و با توجه به تفاوت هایی که فن دمنده و مکنده با همدیگر دارند باعث تفاوت کاربرد فن دمنده و مکنده در حوزه های صنعتی بطور ...

 درطول تاریخ همواره بشر در پی یافتن راه هایی برای بهبود شرایط محیطی خود بوده و تهویه نقش مهمی در زندگی انسان داشته است و تهویه یکی از مهمترین آنها می باشد. امروزه سیستم‌های تهویه و هواکش صنعتی علاوه بر اینکه در برج‌ها و ساختمان‌ها، ... کاربرد دارد ...

امروزه در بسیاری از صنایع،دمنده های صنعتی را فن یا هواکش می نامند و هر دو دستگاه یعنی هواکش صنعتی و دمنده صنعتی، دستگاه‌های مکانیکی هستند که برای گردش هوا به کار گرفته می‌شوند.اما بدانید که دستگاه دمنده ، هوا را فقط در منطقه‌ای خاص یا مشخص شده ...

هواکش صنعتی ار مهمترین تجهیزاتی است که در محیط های مختلف مانند کارخانه‌جات، کتابخانه ها، هتل ها، معادن، سالن های بزرگ و ... مورد استفاده قرار می گیرد. زمانی که در خانه بوی یک وعده ناهار، فضای خانه را اشغال می کند می توانیم به وسیله باز کردن درب و ...

Load More

سلام، اگر سوالی دارید، ما با دانش فنی خود در خدمت شما هستیم.
برای ارتباط با ما از طریق چت واتس آپ و یا شماره تماس های ذیل در ارتباط باشید
02188345279 - 02177611124
09126150270 - 09123095841

مشاور و پشتیبان شما هستیم
Close and go back to page